مطلب تازه

قبل از نصب کاغذ دیواری چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

مزایای کاغذ دیواری نسبت به رنگکاری و اینکه به چه علت امروزه کاغذ دیواری در بین مردم محبوب تر از کاغذ دیواری است.

تماس با ما
از نو

تفاوت پارکت و کف پوش!!!

بسیاری از گونه های مختلف چوب به دو شکل اصلی: تخته و پارکت در کفپوش های چوبی ساخته می شوند. چوب های سخت معمولاً بسیار بادوام تر از چوب های نرم هستند. الوارهای احیا شده ظاهر منحصر به فردی دارند و در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. رسانایی حرارتی کفپوش چوب سخت در مقایسه با کفپوش چوبی لمینت کمتر است

چوب سخت مهندسی شده دارای یک لایه نازک چوب جامد در بالای آن با یک هسته مرکب است. این می تواند گزینه ارزان تری نسبت به خرید چوب سخت باشد، اما نمی توان آن را سمباده زد و دوباره پرداخت کرد. این کفپوش معمولاً با روش قفل کلیکی نصب می شود.

کفپوش بامبو کفی است که از گیاه بامبو تولید می شود و نوعی کفپوش چوبی سخت است، اگرچه از نظر فنی چوبی نیست. چوب بامبو به عنوان بادوام و دوستدار محیط زیست شناخته شده است. در طرح ها، رنگ ها و بافت های مختلف موجود است. سه نوع ساخت کفپوش بامبو وجود دارد: برش افقی، برش عمودی و رشته بافته. رشته بافته سخت ترین و بادوام ترین در بین این سه نوع است.

کفپوش چوب پنبه ای یک ماده کفپوش است که از محصول جانبی درخت بلوط چوب پنبه ای تولید می شود. کف چوب پنبه دوستدار محیط زیست در نظر گرفته می شود زیرا پوست درخت بلوط چوب پنبه هر 9 تا 10 سال یکبار کنده می شود و به درخت آسیب نمی رساند. کفپوش چوب پنبه ای به دو صورت کاشی و تخته عرضه می شود و می تواند نصب بدون چسب یا با چسب داشته باشد.

دوام و سختی چوب سخت توسط یک سیستم رتبه بندی به نام مقیاس جانکا تعیین می شود. مقیاس Janka مقدار PSI است که برای جاسازی یک توپ فولادی در چوب سخت لازم است. هر چه PSI برای انجام این کار بیشتر باشد، چوب سخت‌تر می‌شود.

انصراف
© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.