مطلب تازه

قبل از نصب کاغذ دیواری چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

قبل از نصب کاغذ دیواری چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

مزایای کاغذ دیواری نسبت به رنگکاری و اینکه به چه علت امروزه کاغذ دیواری در بین مردم محبوب تر از کاغذ دیواری است.

تماس با ما
از نو

کاهش استرس با انتخاب کاغذ دیواری های آرامش بخش

کاهش استرس با انتخاب کاغذ دیواری های آرامش بخش

آلبوم کاغذ دیواری رمانتیک 2 از اریکا

آرامش ویژگی مهمی است که هر خانه باید آن را دارا باشد. ما در یک عصر مدرن و پر مشغله زندگی میکنیم بنابراین زمانی که در کنار خانواده هستیم و در حال گذراندن بعد از ظهر هستیم و زمانی که در حال مطالعه کتاب دلخواه خود هستیم، بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به آرامش داریم. اما تا به حال برای به دست آوردن این آرامش به فکر تغییر دکوراسیون بوده اید؟ آیا به این فک کرده اید که طراحی داخلی و نوع کاغذ دیواری شما میتواند تاثیر بسزایی در روحیه افراد داشته باشد؟

در حقیقت نوع دکوراسیون منزل شما و انتخاب درست کاغذ دیواری می تواند تاثیر شگرفی بر روحیه و سطح استرس شما بگذارد. بنابراین انتخاب رنگ ها ، طرح ها و سبک های انتخابی، نه تنها میتواند بیانگر نگرش شما و مد باشد بلکه می تواند باعث تقویت روحیه شما شود و شما را برای بدست آوردن آرامش یاری کند. حال چنانچه به دنبال این هستید که در سال جدید آرامش را به خانه خود هدیه دهید، به شما توصیه میکنیم تا نکات ارائه شما در ادامه مطلب را مد نظر قرار دهید.

استفاده از طرح و رنگ روشن

شاید در بسیاری از موارد بهتر باشد از کاغذ دیواری با طرح های ساده استفاده نمایید. نکته ای که در خصوص کاغذ دیواری های ساده وجود دارد این است که این نوع از طرح ها، پیچیدگی خاصی ندارند و کاملا قابل فهم هستند در نتیجه همین امر موجب میشود ذهن را درگیر نکنند و باعث آرامش آن شوند.

در این راستا میتوانید کاغذ دیواری های ساده و تک رنگ یا کاغذ دیواری هایی با طرح های جزئی و بافت ظریف انتخاب کنید. اما این نمته را در نظر داشته باشید که رنگهای سبک و روشن باعث می شوند فضا بسیار روشن تر و بزرگتر جلوه کند. بنابراین اگر به دنبال این هستید که فضای خانه بزرگ تر به نظر برسد، انتخاب کاغذ دیواری با سایه های سفید یا بسیار کم رنگ ایده آل هستند. آلبوم های کاغذ دیواری پیک از مدا، نلا از نوبل و کاملیا از آرت.


الهام گرفتن از طبیعت

یک روش جایگزین برای ایجاد حس آرامش در خانه، الهام گرفتن از فضای بیرون از خانه و طبیعت است. در واقع استفاده کردن از کاغذ دیواری با طرحی از طبیعت باعث میشود افراد خود را در میان طبیعت احساس کنند و حس آرامش و تازگی موجود در آن را در وجود خود احساس کنند. در این راستا طرح هایی مانند جنگل، پرندگان و چوب وجود دارد که میتواند ذهن شما را باز کنند و حس خوشایندی را برای شما به ارمغان بیاورند. آلبوم کاغذ دیواری استلا از فدک.


انتخاب رنگ مناسب

همه ما می دانیم که رنگ ها می توانند احساسات را برانگیزند - برای مثال، پوشیدن یک رنگ خاص برای مصاحبه شغلی یا اولین قرار، می تواند جلوه خاصی ایجاد کند و دیگ ران را تحت تاثیر قرار دهد. همین ویژگی میتواند در منزل هم اتفاق بیفتد و رنگ کاغذ دیواری افراد و مهمانان شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. در این زمینه برای ایجاد احساس آرامش از طریق رنگ، میتوان رنگ های آرامش بخش، سبک و ملایم را انتخاب کنید و از استفاده از رنگ های پر انرژی و هیجان انگیز مانند نارنجی یا قرمز خودداری کنید.

کاغذ دیواری آبی

رنگ آبی یادآور ساحل یا یک روز روشن تابستان است. بنابراین این حس شناخته شده از رنگ آبی میتواند باعث آرامش سریع ذهن شود. برای انتخاب کاغذ دیواری به رنگ آبی میتوانید کاغذ دیواری با طرح آسمان یا دریا و حتی رنگ آبی ساده را انتخاب نمایید. آلبوم های کاغذ دیواری بیلبائو از چنل، رمانتیک از اریکا، اسپارک و اورست از اریکا.


کاغذ دیواری صورتی

صورتی نه تنها رنگی آرام و آرامش بخش است بلکه از جمله رنگ هایی است که از رده خارج نمیشود و میتوان همیشه در دکوراسیون منزل آن را مورد استفاده قرار داد. بنابراین برای دیوارهای خود، کاغذ دیواری با رنگهای ظریف صورتی انتخاب کنید. همچنین کاغذ دیواری با گل های صورتی نیز میتواند یک گزینه عالی باشد. آلبوم های کاغذ دیواری لیسبون از چنل، رمانتیک از اریکا، دومان از فدک و هلن از رویال.


کاغذ دیواری سبز

برای الهام گرفتن از طبیعت، یک کاغذ دیواری ساده و سبز نیز می تواند به صورت چشمگیری احساس آرامش را در محل زندگی شما به ارمغان بیاورد. البته توصیه میشود در اینجا از رنگ سبز کم رنگ و خنثی استفاده کنید تا تاثیر آن را به مرابت بیشتر حس کنید. آلبوم های کاغذ دیواری اسپارک، ایگل یا عقاب از دیاموند و پیکو از دیاکو.


اگر به دنبال این هستید که در سال جدید یک تحول اساسی در خانه خود ایجاد کنید، حتما مجموعه کاغذ دیواری های ما را مورد بررسی قرار دهید.

لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.