مطلب تازه

قبل از نصب کاغذ دیواری چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

قبل از نصب کاغذ دیواری چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

مزایای کاغذ دیواری نسبت به رنگکاری و اینکه به چه علت امروزه کاغذ دیواری در بین مردم محبوب تر از کاغذ دیواری است.

تماس با ما
از نو

ایده های خلاقانه برای استفاده از کاغذ دیواری

ایده های خلاقانه برای استفاده از کاغذ دیواری

در زمان تغییر دکوراسیون و استفاده از کاغذ دیواری، بدون شک مقدار زیادی از کاغذ دیواری ها در اطراف خانه باقی مانده است و این درحالی است که ابعاد آن ها هرگز برای پوشاندن دیوار مناسب نیست و میتوان گفت عملا بلا استفاده هستند. بنابراین سوالی که مطرح میشود این است که با آن ها چه کاری میتوان انجام داد؟

در واقع گزینه ها و راه های بسیاری برای استفاده از کاغذ دیواری بجا مانده وجود دارد که شما میتوانید میتوانید به صورت خلاقانه آن ها را مورد استفاده قرار دهید که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  • ایجاد قابی زیبا با کاغذ دیواری
  • زیبا کردن سطل زباله با کاغذ دیواری
  • پله های کاغذ دیواری شده
  • کاغذ دیواری کردن کف
  • کشوهایی شیک با کاغذ دیواری
  • ساخت زیر لیوانی
  • جلد کردن کتاب
  • ساخت ریسه های جشن

در ادامه چند مورد از راهکارهای استفاده از کاغذ دیواریدر وسایل منزل را به شما ارائه میدهیم. حال آنکه میتوانید با توجه به ذوق و سلیقه خود این کارها را انجام دهید وبا بازسازی وسایل خود، زیبایی منزلتان را دو چندان کنید.

ایجاد قاب عکسی زیبا با استفاده از کاغذ دیواری

بهتر است گاهی اوقات اثر های هنری گران قیمت را فراموش کنید و با به کار بردن کمی ذوق و سلیقه خود و صرف کسری از وقت و قیمت، به ادگی یک قاب عکس زیبا خلق کنید. در اینجا شما میتوانید با یک ترفند اده و به کارگیری چند کاغذ دیواری گل دار یا طرح دار و چسباندن آن ها بر روی کاغذ سفید، یک نمای رنگارنگ زیبا و چشم گیر بر روی دیوار خود ایجاد کنید.


کاغذ دیواری کردن سطل زباله

اگر بخواهیم واقع بین باشیم، باید پذیرفت که سطل های زباله، زیبایی خاصی ندارند. بنابراین چرا به فکر تغییر آنها نباشیم و با یک ترفند کوچک، زیبایی را به این سطل های نه چندان زیبا هدیه نکنیم؟ در اینجا کاغذ دیواری کردن سطل های زباله، یک روش عالی برای تبدیل فوری یک سطل آشپزخانه ساده، به یک سطل زیبا است که میتواند نظر افراد را به خود جلب کند.


پله های کاغذ دیواری شده

کاغذ دیواری کردن پله ها، از جمله مواردی است که تنها به ذهن افراد خلاق میرسد و میتوان گفت نتیجه نهایی این کار، فوق العاده است. در حقیقت افزودن کاغذ دیواری به یک راه پله چوبی ساده برای ایجاد فضایی زیبا و شیک در فضای داخلی منزل بسیار مناسب است. در این زمینه برای قوت بخشیدن به زیبایی نهایی میتوانید از کاغذ دیواری های گلدار با طرح ها و رنگ های طبیعت استفاده کنید. بنابراین زیبایی آن در کنار پله های چوبی شما را شگفت زده خواهد کرد. همچنین میتوانید کاغذ دیواری مورد استفاده در پله ها را با کاغذ دیواری دیوار های نزدیک پله هماهنگ کنید و از ایجاد این هماهنگی و زیبایی لذت ببرید.


کاغذ دیواری کردن کف

از کاغذ دیواری کردن پله ها گرفته تا کاغذ دیواری کف. بله ، همانطور که میبینید راه های زیادی وجود دارد و میتوان کاغذ دیواری های به جا مانده را در هر جایی از منزل مورد استفاده قرار داد. البته این مورد شاید کمی عجیب به نظر برسد اما این در حالی است که میتواند جلوه خاصی در کف اتاق ایجاد کند و مطمئنا رضایت بخش خواهد بود.

به عنوان یک پیشنهاد توصیه ما این است که از این ترفند در ورودی، راهرو یا یک فضای کوچک استفاده کنید تا به بهترین وجه زیبایی خود را نمایان کند. همچنین توصیه میکنیم برای این مورد از کاغذ دیواری با طرح چوب یا کاغذ دیواری مراکشی یا کاغذ دیواری کاشی کاری شده استفاده نمایید.


کاغذ دیواری کردن کشوها و قفسه ها

چه فکری بهتر از اینکه برای تغییر دکوراسیون و زیبا تر کردن قفسه ها و کشوها، از کاغذ دیواری استفاده شود؟ حال اگر قفسه های اتاق کودکان مد نظر شماست، این ترفند با استفاده کردن از کاغذ دیواری های به جا مانده از اتاق کودکان با تصاویر والت دیزنی و کودکانه زیبا تر هم میشود. در این صورت هماهنگی به وجود آمده، ظاهری شیک و جذاب به اتاق هدیه میکند. حال آنکه میتوانید از یک طح یکنواخت استفاده نمایید یا به عنوان گزینه ای دیگر، میتوانید تطابق چندین طرح و رنگ آن ها را همزمان مورد استفاده قرار دهید.


ساخت زیر لیوانی با کاغذ دیواری

اگر مقد ار خیلی کمی از کاغذ دیواری ها برای شما باقی مانده است، بنابراین به دنبال چسب باشید تا با آنها یک زیر لیوانی شیک و کاربردی بسازید.

این مورد نیز از جمله موارد کاربردی است که با مقدار کمی از کاغذ دیواری ها گل دار یا هندسی، میتواند زیبا باشد. بنابراین با استفاده از کمی کاغذ دیواری و چشب و یک قطعه مورد نظر، میتوانید به صورت کاملا اقتصادی و البته هنرمندانه، زیرلیوانی و زیر بشقابی های دلخواهتان را بسازید.


جلد کردن کتاب ها با کاغذ دیواری

نگاهی به قفسه کتابهای خود بیندازید، مطمئنا در میان آنها کتاب های قدیمی وجود دارند که جلد آن ها خراب یا پاره شده است یا جذابیت خود را از دست داده اند. پس زود دست به کار شوید و کاغذ دیواری مورد علاقه خود را از میان کاغذ دیواری های به جا مانده انتخاب کنید. وقت آن رسیده است که ظاهری تازه به کتاب خود بدهید. بنابراین به وسیله این کاغذ دیواری ها میتوانید سریع و به راحتی کتاب خود را جلد کنید و آن را به یک کتاب جدید و شیک و مدرن تبدیل کنید.


ریسه های جشن با کاغذ دیواری

و در آخر ایده ای که میتواند مد نظر قرار گیرد این است که از خرده کاغذ دیواری ها، طرحهایی زیبا خلق کنیم و از آنها برای جشن و مهمانی ها استفاده کنیم. بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کاغذ دیواری خود را به صورت مثلث برش دهید و برای تزئینات آسان و در عین حال مؤثر به یک بند متصل کنید و در آخر آن را در محلی که مد نظرتان است نصب کنید و لذت ببرید.


لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.