مطلب تازه

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

چنانچه طرح کاغذ دیواریتان قدیمی شده و حس رضایت بخشی به شما نمی دهد، زمان آن رسیده است تا با نصب یک کاغذ دیواری جدید، تحولی اساسی در منزل خود ایجاد کنید. در این زمان سوالی که مطرح میشود این است که آیا میتوان کاغذ دیواری جدید را بر روی کاغذ دیواری قدیمی نصب نمود؟ جواب این سوال مثبت است. در واقع شما میتوانید ماغذ دیواری مد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری قدیمی خود نصب نمایید اما باید چند عنصر را مد نظر قرار دهید.

تماس با ما
از نو

نگاهی به طرح های کاغذ دیواری در سال 2019

نگاهی به طرح های کاغذ دیواری در سال 2019

یگر چیزی به پایان سال نمانده است. حال اگر برای تغییر دکوراسیون خود به دنبال تعویض کاغذ دیواری هستید، ابتدا نگاهی به روند مد کاغذ دیواری در 2019 می اندازیم و برترین طرح های آن را بیان میکنیم. سپس در پست بعدی، طرح های مربوط به سال 2020 را مورد بررسی قرار میدهیم تا بنا به سلیقه خود بتوانید بهترین کاغذ دیواری را انتخاب نمایید.

در اینجا بنابر انواع مختلفی از سلیقه ها، پنج نمونه برتر کاغذ دیواری مطرح شده است. از کاغذ دیواری با طرح مشکی که باعث چشمیر شدن اتاق میگردد تا کاغذ دیواری های پر زرق و برق که موجب درخشش اتاق میشود.

کاغذ دیواری صورتی روشن

صورتی رنگی است که در چند سال گذشته بسیار مطرح بوده است و کاغذ دیورای در سایه های مختلف صورتی بسیار مورد استفاده قرار میگرفته است. در حالی که در سال گذشته بیشتر تمایل به رنگ های صورتی سالمون و این دسته بود، به نظر میرسد امروزه بیشتر مردم به سمت رنگ های غلیظ تر و سرخ تر متمایل شده اند. آلبوم های کاغذ دیواری کاملیا از آرت، پورتو از چنل و اورست از اریکا.

می توان گفت صورتی مایل به قرمز سایه ای ایده آل برای خانه است. این رنگ یک نمونه بی نظیر است که میتواند به تنهایی و بدون قدرت گرفتن از دیگر عناصر، زیبایی خود را به تصویر بکشد. در واقع این رن، یک رنگ مدرن، زیبا، بدون دردسر و شیک است، دیگر چه چیز بیشتر می خواهید؟ پیشنهاد ما این است که از این رنگ برای اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری استفاده کنید. بنابراین چنانچه به دنبال ظاهری شیک و جذاب برای اتاق خود هستید به عنوان یک گزینه بهتر است از کاغذ دیواری با زمینه صورتی که دارای تکه های طلایی است استفاده کنید.


کاغذ دیواری آبی لاجوردی

آبی لاجوردی رنگی است که میتواند به خوبی دکوراسیون منزل را دگرگون کند. در حقیقت زمانی که برای دیوار پوش اتاق خود از کاغذ دیواری با رنگ آبی لاجوردی استفاده کنید، به چشمگیرتر شدن و زیباتر شدن اتاق خود بسیار کمک کرده اید. از طرفی رنگ آبی رنگ بسیار زیبا و مجبوبی است و به نظر نمیرسد در سال جدید هم جایگاه خود را ترک کند و هم چنان در صدر است. آلبوم های کاغذ دیواری سارینا از آرت، رمانتیک 2 از اریکا و بالی از مداسیون.

زیبا و منحصر به فرد بود آبی لاجوردی باعث به وجود آمدن یک محیط دنج و آرامش بخش میشود. بنابراین توصیه میشود از این رنگ برای کاغذ دیواری کردن اتاق خواب، اتاق غذاخوری یا اتاق نشیمن استفاده نمایید. در این راستا با توجه به سرد بودن رنگ آبی، برای جلوگیری از احساس بیش از حد تاریک و سرد بودن اتاق، میتوانید کاغذ دیواری آبی خود را با رنگ های طلایی یا قطعات گرم چوبی ست نمایید و به زیبایی اتاق کمک نمایید.


کاغذ دیواری های تاریک و دراماتیک

در سال 2019 کاغذ دیواری های تاریک و تیره و دراماتیک پرطرفدار بوده است. ویژگی دیوارها با کاغذ دیواری تاریک، شیک و زیبا بودن است.

با این حال ، دیوارهای تاریک لزوما نباید کسل کننده باشند! بنابراین به جای یک دیوار رنگ شده کاملا سیاه، که احتمالا فضای اتاق شما را تحت الشعاع قرار می دهد، میتوانید کاغذ دیواری مشکی را مورد استفاده قرار دهید. در این راستا نصب کاغذ دیواری سیاه و راه راه یک گزینه خیره کننده و زیباست و میتواند دکوراسیون منزل را دگرگون نماید. همچنین استفاده از کاغذ دیواری های مشکی، یک انتخاب جسورانه است اما مستواند در عین حال بسیار شیک و مجلل جلوه کند. آلبوم های کاغذ دیواری رزیتا از آرت، ونوستا از اکو، رولکس از فدک، دریم یا رویا از رویال و مولین روژ از مدکس.

کاغذ دیواری براق

اگر به دنبال کاغذ دیواری با جلوه ای براق و روشن هستید، میتوانید نمونه کاغذ دیواری های متالیک را که در سال 2019 پرطرفدار بوده است را مورد بررسی قرار دهید.

کاغذ دیواری های براق ظریف به طرز ماهرانه ای فریبنده و پیچیده هستند و در عین حال یک گزینه فوق العاده مدرن و فوق العاده شیک است که زیبایی خاصی را به هر اتاق هدیه می کند. این نوع از کاغذ دیواری ها میتوانند به خوبی در راهرو ها مورد استفاده قرار گیرند تا از لحظه ورود میهمانان و افراد، زیبایی خود را جلوه کند و نظر همگان را به خود جلب نماید. برای مطابقت با طرح های روز میتوانید کاغذ دیواری که انتخاب میکنید دارای طرح های هندسی باشد. البوم های کاغذ دیواری منچسر از آرت، استلا از فدک و آزادی یا لیبرتی از مدکس.


کاغذ دیواری مشبک

از جمله طرح های محبوب سال های اخیر، کاغذ دیواری با طرح های هندسی است که به صورت چشمگیری پرطرفدار میباشد. بنابراین افرادی که خواهان کاغذ دیواری زیبایی و در عین حال زیبایی کاغذ دیواری هستند، میتوانند در مجموعه کارها با طرح هندسی را مورد بررسی قرار دهند.

حال چنانچه کاغذ دیواری با طرح هندسی را انتخاب نموده اید اما خواهان اضافه کردن سبکی مدرن به آن هستید، میتوانید جنس کاغذ دیواری خود را از میان کاغذ دیواری های پارچه ای یا فلزی براق استفاده کنید. بنابراین از این طریق میتوانید یک سبک امروزی را به اتاق غذا خوری خود بیاورید. آلبوم های کاغذ دیواری والنسیا از چنل، هلن از رویال و ستاره من یا مای استار.


لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.