مطلب تازه

قبل از نصب کاغذ دیواری چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

قبل از نصب کاغذ دیواری چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

مزایای کاغذ دیواری نسبت به رنگکاری و اینکه به چه علت امروزه کاغذ دیواری در بین مردم محبوب تر از کاغذ دیواری است.

تماس با ما
از نو

کاغذ دیواری کردن اتاق کودکان

کاغذ دیواری کردن اتاق کودکان

عکس از پوستر 58 از ویوا

در راستای کاغذ دیواری کردن اتاق ها، زمان آن رسیده است که به فکر کاغذ دیواری کردن اتاق کودکان باشید. اما در این میان باید دانست که چه نوع کاغذ دیواری برای اتاق کودکان مناسب و زیبا است. البته برای این امر میتوانید از فروش های اینترنتی استفاده کنید و محصولات را مشاهده نمایید و از میان طرح ها و الگوهای مختلف، کاغذ دیواری مد نظر خود را انتخاب نمایید. اما در حالت کلی سه اصل عمده وجود دارد که در هنگام انتخاب کاغذ دیواری کودکان باید مد نظر قرار گیرد. زیرا انتخاب کاغذ برای اتاق کودکان به اندازه انتخاب کاغذ برای اتاق خواب بزرگسالان و دیگر اتاق ها مهم و حساس است. حال چنانچه دیوار پوش قبلی شما کاغذ دیواری بوده است، میتوانید به صورت اقتصادی آن را جدا نموده و یا از ابزارهای مربوطه برای جداسازی آن استفاده کنید. همچنین یک راه حل دیگر چسباندن کاغذ دیواری جدید بر روی کاغذ دیاری قدیمی است که البته ملزم به داشتن شرایط خاصی میباشد. در ادامه اصول انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودکان را مطرح میکنیم.


در زمان انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودکان دقیقا به چیزی نیاز دارید؟ در حالت کلی چهار نوع اصلی از کاغذ دیواری وجود دارد. حالت اول، کاغذ دیواری رولی است که دارای الگوی ساده ای میباشد و که طرح در آن تکرار میشود. دومین نوع کاغذ دیواری، کاغذ دیواری حاشیه ای است که به عنوان برش یا به جای قالب تاج در امتداد لبه دیوارها مورد استفاده قرار میگیرند. سومین نوع کاغذ دیواری به صورت پنل است و در بخش های مختلفی از دیوار اعمال می شود. سرانجام نوع چهارم از کاغذ دیواری، کاغذ دیواری به صورت یک عکس یا نقاشی در ابعاد بزرگ است که میتواند به تنهایی تمامی دیوار را پوشش دهد.


عکس از آلبوم آنیسا/رزیدنس

اکنون باید سلیقه و علاقه کودک را مورد بررسی قرار دهید. اغلب کودکان کاغذ دیواری های نوع چهارم یعنی کاغذ دیواری به صورت عکس و نقاشی را میپسندند. این گزینه که از جمله محبوب ترین و پرطرفدار ترین طرح، هاست، شامل طرح های بچگانه و اغلب دارای عکس هایی از کارتون های و انیمیشن های مورد علاقه کودکان میباشد. این تنها یک گزینه است و ممکن است کود ک شما به طرح هایی از حیوانات یا طبیعت علاقه داشته باشد. یا ممکن است یک کاغذ دیواری با طرح درهم و شاد مورد علاقه کودک شما باشد و در او ایجاد هیجان و جنب و جوش کند. بنابراین باید در هنگام انتخاب، حتما سلیقه کودکان را مد نظر قرار دهید.


عکس از پوستر 56 از ویوا

حال چه ویژگیهای ویژه ای از کاغذ دیواری برای شما حائز اهیمت است؟ باید این نکته را در نظر بگیرید که همه کاغذ دیواری ها یکسان نیستند و نوع های مختلفی از آن وجود دارد که هر یک ویژگی خاص خود را دارند. برای نمونه بعضی از کاغذ دیواری ها به راحتی قابل شستشو هستند که می تواند مناسب برای بچه های بزرگ تر که اغلب اتاق و دیوار ها را کثیف میکنند مناسب باشد و میتوان به راحتی کاغذ دیواری را تمیز نمود. همچنین در این میان کاغذ دیواری هایی وجود دارند که می توان آزادانه بر روی آن نقاشی کرد، بنابراین اگر کودک بزرگتر و خلاق دارید، این مورد میتواند یک گزینه عالی محسوب شود.


در نهایت میتوان گفت کاغذ دیواری کودکان در سبک ها، طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارد، و شما میتوانید با در نظر گ رفتن سلیقه و ویژگی های مورد نیاز خود از یک کاغذ دیواری، کاغذ دیواری مناسب اتاق کودک خود را انتخاب نمایید. به عنوان یک راه حل، با توجه به گزینه های زیادی که در فروشگاه آنلاین پیدا خواهید کرد، میتوانید طرح های موجود در سایت را به کودکان خود نشان دهید و از آنها بخواهید در روند انتخاب کاغذ دیواری شما را یاری دهند.


در مجموعه کینگ رویال، سعی بر آن است تا همیشه گزینه های مختلفی برای کاغذ دیواری کردن اتاق ها و محل کار در اختیار افراد قرار دهیم. در این راستا در سایت خود تعداد زیادی و متنوعی از کاغذ دیواری ها را برای اتاق کودکان و نوجوانان اختصاص داده ایم. از جمله کاغذ دیواری های کودک و نوجوانان، آلبوم های هپی یا شاد از لوکس دکور، راستر و نی نی از فدک می باشد.

لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.