مطلب تازه

اصول روانشناسی برای انتخاب کاغذ دیواری

اصول روانشناسی برای انتخاب کاغذ دیواری

در انتخاب کاغذ دیواری باید موارد زیادی را در نظر بگیریم. انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری موضوع مهمی است که توصیه می کنیم به صورت تصادفی طرح یا رنگی را انتخاب نکنید. انتخاب کاغذ دیواری با اصول روانشناسی به شما کمک می کند آرامش و امنیت را در آن مکان تجربه کنید.

تماس با ما
از نو

کاغذ دیواری راهرو

کاغذ دیواری راهرو

از جمله قسمت هایی که غالبا در منزل مورد بی توجهی قرار میگیرد، راهرو است. در واقع از آنجایی که راهرو محل عبور است و اولین مکانی که مهمانان و افراد به محض ورود مشاهده میکنند، باید بیشتر مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد. حال در میان دیوارپوش های مرسوم، رنگ میتواند گزینه مناسبی باشد که سریع تر شما را به هدف میرساند. اما گزینه هوشمندانه دیگر، استفاده از کاغذ دیواری است. در واقع استفاده از کاغذ دیواری باعث ایجاد یک فضای گرم و زیبا کمک بسیاری میکند. همچنین با انتخاب های درست و آگاهانه میتوان یکپارچگی و زیبایی منحصر به فردی را میان راهرو و دیگر اتاق ها ایجاد نمود.

1- کاغذ دیواری با طرح های عجیب و تازه

راهرو ها بهترین مکان برای استفاده از طرح های عجیب و زیبایی مانند طرح فلامینکو است. اما اگر قصد شما این است که راهرویی را کاغذ دیواری کنید که در کنار اتاق قرار دارد، یک ایده هوشمندانه این است که از طرح مشابه اتاق یا رنگ مشابه اتاق استفاده نمایید.


2- کاغذ دیواری با طرح و رنگ پاستل

در صورتی که شما با یک راهرو تاریک روبرو هستید، ترفندی که باید به کار بگیرید، استفاده از رنگ های روشن است. بنابراین میتوانید از کاغذ دیواری با رنگ های پاستل زیبا برای پوشش دیوارتان استفاده کنید.


3- کاغذ دیواری با طرح چوب

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق چوب و زیبایی ان هستید، پس هرچه زود تر دست به کار شوید و دیوارهای راهرو را با کاغذ دیواری از طرح چوب پوشش دهید و از زیبایی و مقرون به صرفه بودن آن در برابر استفاده از دیوارپوش چوبی، لذت ببرید.


4- کاغذ دیواری با طرح معاصر

زمانی که در منزلتان را به سبکی مدرن طراحی کرده باشید، بهتر است برای ایجاد یکناختی و هماهنگی از کاغذ دیواری با طرح های معاصر برای دیوارهای راهرو استفاده نمایید. ضمن اینکه کاغذ دیواری با سبک معاصر اغلب دارای طرح های غیرقابل درک و شیک هستند و برای راهروهای تاریک نیز مناسب میباشند. (آلبوم های کاغذ دیواری دریم یا رویا از رویال و ستاره من یا مای استار)


5- استفاده از کاغذ دیواری راه راه

حقیقتی که در خصوص کاغذ دیواری راه راه وجود دارد، این است که هرگز از رده خارج نمیشوند و همیشه به روز هستند. بنابراین چرا از این ویژگی و زیبایی در راهرو خود استفاده نکنیم؟ گذشته از آن این نوع از کاغذ دیواری را میتوان در دیوار نمایش نیز مورد استفاده قرار داد. آلبوم های کاغذ دیواری زرد از وین دکو و ویکتوریا)

6- ترکیب و تطبیق دو طرح مشابه کاغذ دیواری

زمانی که طرحی از مجموعه را مورد انتخاب قرار میدهید، میتوانید نمونه ای دیگر را از همان مجموعه انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. درحقیقت با انجام این کار بدون اینکه ترکیبتان را برهم بزنید، میتوانید از دو طرح کاغذ دیواری به صورت همزمان استفاده نمایید و زیبایی را دو چندان نمایید. به این صورت که طرحی را برای دیوارهای راهرو و طرحی دیگر را برای سقف استفاده کنید. (آلبوم کاغذ دیواری ژوپیتر)


7- کاغذ دیواری با طرح انتزاعی

کاغذ دیواری با طرح کاشی شده، یک گزینه عالی برای کاغذ دیواری کردن راهرو محسوب میشود. مخصوصا زمانی که راهرو شما تاریک و کوچک باشد، اینگونه طرح ها بسیار مناسب میباشند.


8- کاغذ دیواری با گل های سرخ

با استفاده از کاغذ دیواری طوسی که بر روی آن گل های کوچک و زیبایی نقش بسته است، میتوان راهرو را مکانی زیبا تبدیل نمود. (آلبوم کاغذ دیواری عقاب از دیاموند)


9- کاغذ دیواری با طرح درخت

کاغذ دیواری با طرح درختان هیچ گاه کنار گذاشته نمیشوند و میتوان در هر زمان آن را مورد استفاده قرار داد. پس در صورت تمایل میتانید با خیال آسوده از این طرح برای پوشاندن دیوارهای راهرو استفاده نمایید.


10- کاغذ دیواری با طرح معاصر و گیاهان

امروزه طرح های متنوعی از کاغذ دیواری وجود دارد، مانند کاغذ دیواری با طرح درختان که بیانگر جنگل میباشد و یک گزینه عالی برای مورد استفاده قرار گرفتن در راهرو. (آلبوم های رولکس از فدک، شانیا از فدک و رویا-دریمز از رویال)


لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.