مطلب تازه

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

چنانچه طرح کاغذ دیواریتان قدیمی شده و حس رضایت بخشی به شما نمی دهد، زمان آن رسیده است تا با نصب یک کاغذ دیواری جدید، تحولی اساسی در منزل خود ایجاد کنید. در این زمان سوالی که مطرح میشود این است که آیا میتوان کاغذ دیواری جدید را بر روی کاغذ دیواری قدیمی نصب نمود؟ جواب این سوال مثبت است. در واقع شما میتوانید ماغذ دیواری مد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری قدیمی خود نصب نمایید اما باید چند عنصر را مد نظر قرار دهید.

تماس با ما
از نو

نکات انتخاب کاغذ دیواری

نکات انتخاب کاغذ دیواری

نکات انتخاب کاغذ دیواری

انتخاب یک کاغذ دیواری خوب و مناسب میتواند تاثیر شگرفی در دکوراسیون منزل شما داشته باشد. ضمن اینکه انتخاب طرح و نوع آن و ترکیب رنگ آن با دیگر وسایل منزل، علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که ایجاد میکند، میتواند به خوبی بیانگر سبک و احساسات شما نیز باشد و مهمانان را تحت تاثیر خود قرار دهد. برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب، نکاتی وجود دارد که با در نظر گرفتن آنها میتوانید طبق سلیقه خود بهترین کاغذ دیواری را به دیوارهای منزل خود هدیه دهید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مربوط به انتخاب بهترین کاغذ دیواری را به شما ارائه دهیم.

نکات مهم در زمان انتخاب کاغذ دیواری

1. در هنگام انتخاب طرح مورد نظر، به دقت به فضایی که میخواهید ایجاد کنید دقت کنید و آن را مجسم کنید. برای مثال اگر هدف شما طراحی اتاق خواب است، باید جایی را در نظر بگیرید که در آن نیاز به آرامش دارید. بنابراین یک کاغذ دیواری با طرحی آرامش بخش (آلبوم های کاغذ دیواری کاملیا از آرت و کوپر از فدک) مورد نیاز شماست و بهتر از انتخاب طرح های پیچیده و شلوغ اجتناب کنید و آنها را برای مناطقی مانند راهرو مورد استفاده قرار دهید.

2. قبل از انتخاب کاغذ دیواری، وسایل و مبلمان موجود در اتاق خود را به خوبی بررسی کنید و طرح و رنگ آنها را در نظر بگیرید و ببینید میخواهید در رنگ با یکدیگر همخوانی داشته باشند یا در طرح. در مرحله بعد به چگونگی ایجاد هماهنگی میان وسایل فکر کنید و مطابق با آن طرح و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید. البته بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که اتاق هارمونی و هماهنی داشته باشد.


3. کاغذ دیواری های چاپ شده در مقیاس کوچک نیز میتوانند بسیار نافذ باشند و تاثیر زیادی در طراح خانه داشته باشند. ضمن اینکه میتوان آنها را به راحتی با دیگر وسایل تطبیق داد.

4- استفاده از کاغذ دیواری های چاپ شده در ابعاد بزرگ، یک گزینه عالی برای برای اتاق ها میباشد. با استفاده از این نمونه میتوانید حس دراماتیک و وسعت به اتاق خود هدیه دهید. به عبارت دیگر با انتخاب درست طرح و رنگ کاغذ دیواری چاپ شده، میتوانید اتاق خود را بزرگ تر جلوه دهید. از سوی دیگر این نمونه از کاغذ دیواری ها در اتاق های کوچک نیز بسیار موثرند و به اتاق ها حس صمیمیت و گرمی میبخشند.

5- استفاده از طرح های دنباله دار به صورت عمودی یک گزینه بسیار خوب برای بزرگ تر نشان دادن دیواری اتاق میباشد. در واقع استفاده از طرح های عمودی (آلبوم های کاغذ دیواری بیلبائو از چنل، بایرن مونیخ از لوکس دکور و رولکس از فدک) که بصورت کلی، از زمین تا سقف را پوشش دهند را میتوان برای دیوار های کوتاه استفاده نمود و از این طریق دیوار را بلندتر جلوه داد.

6. کاغذ دیواری های راه راه (آلبوم های کاغذ دیواری ویکتوریا، رولکس از فدک و رکسانا از آرت) و کاغذ دیواری چاپ شده در ابعاد کوچک، از جمله طرح هایی هستند که کمتر از مد افتاده میشوند و میتوان همیشه از آنها استفاده نمود نوارها و نقوش کوچک با الهام از طبیعت جذابیت بی انتها دارند و کمتر به روز می شوند. این در حالی است که کاغذ دیواری چاپ شده در ابعاد بزرگ زود تر از رده خارج میشوند.


7. وب سایت های کاغذ دیواری بسیاری وجود دارند که میتوانید در آنها طرح ها، مدل ها و رنگ های متنوع موجود را مشاهده کنید و کاغذ دیواری مورد علاقه خود را سفارش دهید.

لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.