مطلب تازه

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

چنانچه طرح کاغذ دیواریتان قدیمی شده و حس رضایت بخشی به شما نمی دهد، زمان آن رسیده است تا با نصب یک کاغذ دیواری جدید، تحولی اساسی در منزل خود ایجاد کنید. در این زمان سوالی که مطرح میشود این است که آیا میتوان کاغذ دیواری جدید را بر روی کاغذ دیواری قدیمی نصب نمود؟ جواب این سوال مثبت است. در واقع شما میتوانید ماغذ دیواری مد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری قدیمی خود نصب نمایید اما باید چند عنصر را مد نظر قرار دهید.

تماس با ما
از نو

راه هایی برای کاغذ دیواری کردن اتاق خواب (بخش دوم)

راه هایی برای کاغذ دیواری کردن اتاق خواب (بخش دوم)

این عقیده که باید اتاق خواب باید تا حد امکان ساده باشد، درست است. زیرا باعث آرامش افراد میشود و میتوانند خواب آرامی داشته باشند. اما در کنار اینها نمیتوان اتاق را بدون طرح و رنگ و خالی از هر نوع احساسی در نظر گرفت. حال آنکه میتوان به راحتی با استفاده از یک کاغذ دیواری مناسب به اتاق حس زندگی و زیبایی بخشید. ضمن اینکه با انتخاب یک کاغذ دیواری خوب، میتوانید سلیقه و روحیه خود را بیان کنید.

طرح های فر دار

اتاق خواب محلی است که نیازمند حس راحتی و آسایش است. بنابراین استفاده از رنگ های کرم مه آلود می تواند باعث ایجاد آرامش شوند و استفاده از یک کاغذ دیواری با این تم رنگی، می تواند یک اتاق خاص و زیبا را در اختیار شما بگذارد. (آلبوم های کاغذ دیواری رولکس/فدک و پالرمو/لوکس دکور)


بافت ساده

در زمان انتخاب کاغذ دیواری، لزومی ندارد حتما یک کاغذ دیواری با طرح های شلوغ یا چاپ شده را سفارش دهید. در عوض میتوانید یک کاغذ دیواری با بفتی ساده را انتخاب کنید (آلبوم های کاغذ دیواری هیلتون/فدک و نلا/نوبل). برای نمونه اتاق نشان داده شده در شکل را مشاهده کنید. در این نمونه یک کاغذ دیواری با بافت ساده برای دیوار پشت تخت در نظر گرفته شده است که یک فضای لطیف و ملایم را به اتاق هدیه داده است.


طرح لانه زنبوری

چنانچه هدف شما داشتن یک اتاق با طرحی مدرن و آینده نگرانه است، به شما کاغذ دیواری با طرح لانه زنبوری پیشنهاد میشود (آلبوم های کاغذ دیواری بیلبائو/چنل و هلن/رویال). در این طرح شما هیچ گونه اغراقی مشاهده نمی کنید و هدف آن تنها نشان دادن شیک بودن و حس جوانی می باشد.


یک طرح معاصر

استفاده از این سبک از کاغذ دیواری، یک اتاق خواب شیک با طرحی معاصر را در اختیار شما میگذارد که می تواند به راحتی نظر افرادی که وارد اتاق میشوند را در برگیرد. البته باید گفت این نمونه، نه تنها از طرح های مدرن دور نمیشوند، بلکه به ایجاد یک فضای گرم و دلنشین نیز کمک میکنند. (آلبوم های کاغذ دیواری شانیا/فدک و بوستون/لوکس دکور )


گل ستاره ای

به منظور ایجاد و طراحی یک فضای شیک برای زوج ها یا بزرگ ترها، در میان طرح های کاغذ دیواری، انتخاب طرح نقطه گل میتواند یک گزینه بسیار مناسب باشد (آلبوم کاغذ دیواری بایرن مونیخ/لوکس دکور). تنها یک مورد را باید مد نظر داشته باشید که در این خصوص بهتر است از رنگ های خنثی استفاده کنید و طرحتان دارای خطوطی مانند خار باشد.


طرح مارپیچ

انتخاب کاغذ دیواری با طرح پیچ و خم دار و مارپیچ، می تواند با همراهی با یک دکوراسیون فوق العاده مدرن، یک طراحی داخلی زیبا و هنری را به وجود آورد. از اینگونه طرح ها میتوان بر روی هر دیواری استفاده نمود، به ویژه بر روی دیواهایی که از سقف های بلند برخوردار هستند. زیرا این طرح سبب بزرگتر به نظر رسیدن محیط میگردد.


طرحی ساده و ارگانیک

یک کاغذ دیواری خوب، همیشه میتواند به خوبی اتاق را دگرگون کند و حسی که به دنبال آن هستید را به خوبی منعکس کند. در اینجا نمونه ای دیگر از کاغذ دیواری را مشاهده میکنید که دور از طرح های سنتی، یک حس خاکی بودن و زیبایی را نمایان میکند.


طرح گل خشخاش

برای افرادی که دارای روحیه ای دراماتیک هستند، این طرح از کاغذ دیواری میتواند یک گزینه جذاب برای اتاق خواب محسوب شود. در واقع چیزی که از این نوع طرح منعکس میشود، حس قدرت است که میتواند این حس را به خوبی به فضا اضافه نماید و بیانگر سلیقه شخصی شما باشد.


برگهای نخل

کاغذ دیواری با طرح برگ های نخل، ترکیبی است از تجملات، طرح سنتی و تم آسیایی که فضایی آرامش بخش و زیبا را به وجود می آورد. یک ایده فوق العاده در رابطه با این طرح این است که میتوان از آن برای کاغذ دیواری کردن دیوار نمایش استفاده کرد.


لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.