مطلب تازه

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

چنانچه طرح کاغذ دیواریتان قدیمی شده و حس رضایت بخشی به شما نمی دهد، زمان آن رسیده است تا با نصب یک کاغذ دیواری جدید، تحولی اساسی در منزل خود ایجاد کنید. در این زمان سوالی که مطرح میشود این است که آیا میتوان کاغذ دیواری جدید را بر روی کاغذ دیواری قدیمی نصب نمود؟ جواب این سوال مثبت است. در واقع شما میتوانید ماغذ دیواری مد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری قدیمی خود نصب نمایید اما باید چند عنصر را مد نظر قرار دهید.

تماس با ما
از نو

راه هایی برای کاغذ دیواری کردن اتاق خواب (قسمت اول)

راه هایی برای کاغذ دیواری کردن اتاق خواب (قسمت اول)

شاید اینگونه به نظر رسد که از نظر طراحی داخلی معاصر، کاغذ دیواری کمی قدیمی است. اما باید این را گفت که بعد از به وجود آمدن چاپ و طراحی کاغذ دیواری با بافت و رنگ های متنوع، کاغذ دیواری به یک دیوار پوش شیک و محبوب تبدیل شد. البته ، هنوز هم می توانید موارد یکنوات و کسل کننده ای مانند گچ کاری کردن را در برخی از خانه ها پیدا کنید، اما جدا از آنها طرح های جذابی وجود دارد که می­تواند زیبایی را به اتاق شما هدیه کند. در ادامه مدل های زیبایی از کاغذ دیواری را به شما معرفی میکنیم تا به کمک آنها زیبایی اتاق خواب خود را چند برابر کنید.

نقاط گل

اگر به دنبال طرحی لطیف و معاصر هستید، این مثال (آلبوم های کاملیا از برند آرت و رولکس از برند فدک) میتواند یک مثال زیبا از ترکیب این دو گزینه باشد. در حقیقت این طرح از کاغذ دیواری با استفاده از نقاط مرتب و شیکی که در بردارنده گل هایی ظریف و زیبا هستند، آرامش را برای اتاق خواب به ارمغان می آورند.


طرح سنتی

این نمونه (آلبوم های بیلبائو از برند چنل، زرد از برند وین دکو، منچستر از برند آرت و رومئو از برند فدک) یک مثال جذاب و باشکوه برای داشتن یک اتاق خواب سنتی و مردانه پسند است. در این نمونه از طرح های کاغذ دیواری، ما ترکیب مناسبی از تن های رنگی غنی را مشاهده میکنیم که نصب آنها بر روی دیوار، نظر همگان را به خود جلب میکند.


طرح جنگل

استفاده از کاغذ دیواری با این طرح (آلبوم کاغذ دیواری بایرن مونیخ از برند لوکس دکور)، فضای اتاق خواب را به یک فضای عاشقانه تبدیل میکند. بنابراین برای جوانان و آنهایی که عاشق سبک مدرن و امروزی هستند، این مدل پیشنهاد میشود.


استفاده از خطوط ظریف

با دیدن این نوع از کاغذ دیواری، شما به سرعت عاشق خطوط ظریف موجود در طرح می‌شوید (آلبوم های شانیا از برند فدک، سومیلا از برند نوبل و دریمز - رویاها از برند رویال). خصوصا با تکمیل و تضاد در استفاده از رنگ های سفید در اطراف اتاق خواب، زیبایی آن افزایش میابد.


طرح مرواریدی ظریف

در این طرح از کاغذ دیواری نیز خطوطی مشابه با مورد قبل را مشاهده میکنیدکه با ظرافت زیبایی خاصی توانسته است اتاق خواب را با رنگ رواریدی خود به یک فضای رمانتیک و لوکس تبدیل کند (آلبوم های رکسانا از برند آرت و هیلتون از برند فدک).


طرح پرندگان

با استفاده از این طرح کاغذ دیواری، اتاق خواب شما مملو از حس آرامش و عاشقانه میشود که دلیل آن وجود پرندگان زیبا در طراحی است.


طرح زنانه سفید رنگ

نمونه ای دیگر از طرح های موجود در کاغذ دیواری، استفاده از گلبرگ های زیبا و ظریف بر روی دیوار اتاق خواب است (آلبوم های رومئو از برند فدک و پالرمو از برند لوکس دکور). با آنکه استفاده از طرح های تک رنگ باعث وسعت بخشیدن به اتاق میگردد، اما ایجاد یک تغییر جزئی در بافت و الگوی کاغذ دیواری باعث جذابیت بیشتر میگردد.


الگوی محدود

این طرح از کاغذ دیواری به یک طرح سنتی محدود شده است و دارای یک تطابق رنگ مناسب میباشد (آلبوم های کوپر از برند فدک و بیلبائو از برند چنل). در واقع این مدل یک نمونه عالی برای اتاق خواب محسوب میشود که با انتخاب درست رنگ، میتوان یکنواختی موجود در اتاق را از بین برد و جلوه ای زیبا و آرامش بخش را به اتاق هدیه نمود.


طرح مدیترانه ای لاکچری

برای آن دسته از افرادی که به طرح های لوکس و مجلل علاقمند هستند و برایشان طرح های پیچیده از جذابیت بالایی برخوردار است، این طرح از کاغذ دیواری پیشنهاد میگردد. البته توصیه میشود که این کاغذ دیواری را در اتاق خواب های بزرگ مورد استفاده قرار دهید زیرا می تواند اتاق های کوچکتر را نیز تحت الشعاع خود قرار دهد.


متالیک طلایی

امروزه رنگ های متالیک، بسیار محبوب و پرطرفدار شده اند. بنابراین استفاده از کاغذ دیواری با رنگ متالیک میتواند یک گزینه مناسب و مد روز محسوب شود. در این راستا شما میتوانید طرح هایی با رنگ متالیک طلایی را مور د بررسی قرار دهید (آلبوم های رکسانا از برند آرت، هلن از برند رویال و موناکو از برند لوکس دکور) و از زیبایی آنها در اتاق خواب خود استفاده کنید.


لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.