مطلب تازه

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

چنانچه طرح کاغذ دیواریتان قدیمی شده و حس رضایت بخشی به شما نمی دهد، زمان آن رسیده است تا با نصب یک کاغذ دیواری جدید، تحولی اساسی در منزل خود ایجاد کنید. در این زمان سوالی که مطرح میشود این است که آیا میتوان کاغذ دیواری جدید را بر روی کاغذ دیواری قدیمی نصب نمود؟ جواب این سوال مثبت است. در واقع شما میتوانید ماغذ دیواری مد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری قدیمی خود نصب نمایید اما باید چند عنصر را مد نظر قرار دهید.

تماس با ما
از نو

ترفندهایی هوشمندانه در انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق های کوچک

ترفندهایی هوشمندانه در انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق های کوچک

در میان اکثر افراد کاغذ دیواری یک دیوارپوش محبوب محسوب می شود. اما دقیقا نمی دانند برای اتاق با ابعاد مختلف، چه طرح و مدلی را انتخاب کنند. در ادامه نکات و ترفندهای عالی برای بزرگ جلوه دادن اتاق های کوچک، ارائه میشود. جسور باشید و به آن عمل کنید!

حس وسعت ایجاد کنید

در اینجا میتوانید با در آغوش گرفتن عناصر طبیعی، و کاغذ دیواری با سبک کانتری، فضا را بزرگتر جلوه دهید. حال اگر با یک سقف کوتاه مواجه هستید، استفاده از طرح درختچه با برگ کوچک یا گل ریز گزینه مناسبی است مانند سومیلا از برند نوبل، کاملیا از برند آرت و پورتو از برند چنل استفاده کنید. همچنین استفاده از یک دیوار ساده رنگی منتهی به سقف نیز میتواند توهم بزرگی فضا ایجاد کند. نکته ای که وجود دارد این است که در اتاق های کوچک و اتاق هایی با سقف کوتاه باید از استفاده از رنگ های تیره و طرح های درشت، اجتناب کنید.


از طرح های راه راه خلاقانه استفاده کنید

با استفاده خلاقانه و متفاوت از طرح های راه راه، به خانه کلاسیک خود، یک طرح معاصر اضافه کنید. بنابر نظر برخی طراحان، بهتر است در زمان استفاده از طرح های راه راه مانند تارا از برند مدرن، اسپار ک از برند اسپارک و زرد از برند وین دکو، بهتر است نیمه اول دیوار را با طرح به صورت عمودی بپوشانید و نیمه بعدی را به صورت افقی و طوری که با طرح بالا تعادل داشته باشد، کاغذ دیواری کنید تا از ایجاد دیوار خیلی بلند یا ظاهر قدیمی جلوگیری کنید. همچنین استفاده از نوارهای افقی نیز راهی مناسب برای بزرگتر نشان دادن فضای اتاق میباشد.


دیوارها را صاف کنید

چنانچه دیوارهای ناهموار و آسیب دیده ای دارید، می­توانید کاغذ دیواری را به صورت سرتاسر (تا سقف) و در اطراف چهارچوبهای درب استفاده کنید این کار باعث میشود تا اتاق صاف، یکدست، مرتب و بلند جلوه کند و هچنین هرگونه عیب نیز پنهان می­گردد. بنابراین در اینجا به جای استفاده از راه راه درشت یا طرح هندسه ای، از طرح های گلدار زیبا یا الگوهای تکراری ساده مانند کوپر از برند فدک استفاده کنید.


ترفندهای تجاری

ملانیا آدامز از بنیانگذاران کاغذ دیواری می­گوید: کاغذ دیواری پهن، مقرون به صرفه تر است. همچنین برای فضاهای بزرگتر و دیوار نمایش طرح های دراماتیک، و برای فضاهای کوچک مانند راهرو و راه پله یک طرح یکدست را توصیه میکنند حتی در این زمینه پیشنهاد میشود که از طرح کاغذ دیواری مشابه برای کمد و حتی پرده ها استفاده شود تا فضا بزرگتر نشان داده شود.

ادامه مطلب

انصراف
© ۱۴۰۰ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.