مطلب تازه

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

چنانچه طرح کاغذ دیواریتان قدیمی شده و حس رضایت بخشی به شما نمی دهد، زمان آن رسیده است تا با نصب یک کاغذ دیواری جدید، تحولی اساسی در منزل خود ایجاد کنید. در این زمان سوالی که مطرح میشود این است که آیا میتوان کاغذ دیواری جدید را بر روی کاغذ دیواری قدیمی نصب نمود؟ جواب این سوال مثبت است. در واقع شما میتوانید ماغذ دیواری مد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری قدیمی خود نصب نمایید اما باید چند عنصر را مد نظر قرار دهید.

تماس با ما
از نو

درباره ما

رویال کینگ

گروه کاغذ دیواری رویال کینگ از سال 1380 فعالیت خود را در ضمینه مشاوره، طراحی، فروش و اجرای دکوراسیون داخلی و بطور تخصصی در ضمینه کاغذ دیواری و پارکت - لمینیت در محدوده‌ی جغرافیایی آذربایجان‌های شرقی و غربی و استان اردبیل آغاز نمود.

رفته رفته با توجه به سرعت ارسال سفارشات و کم هزینه بودن آن و نیز مناسب‌تر بودن قیمت‌های محصولات این مجموعه نسبت به شرکت‌های رقیب باعث شد این مجموعه از اقسا نقاط کشور ثبت سفارش داشته باشد و این موضوع این جموعه را بر آن داشت که محدوده‌ی فعالیت خود را از منطقه آذربایجان به سراسر ایران در ضمینه پخش و فروش کاغذ دیواری بصورت عمده و خورده گسترش دهد.

در سال‌های اخیر بدلیل مشکلات زیاد شهرنشینی بخصوص در شهرهای پرجمعیت و کلان‌شهرها از جمله ترافیک و سایر مشکلات، این مجموعه را بر آن داشت تا با راه‌اندازی وب‌سایت راه حل مناسبی پیش پای هم‌وطن‌های عزیز بگذارد تا بدون مراجعه به فروشگاه‌های مختلف و با کمترین هزینه و بصورت غیرحضوری و نیز در هر زمان و مکانی طرح مورد نظر خود را انتخاب و بصورت اینترنتی خرید نمایند.

ضمنا این مجموعه می‌تواند خود را یکی از مراکز طراحی و چاپ پوستر با کیفیت بالا معرفی نماید.

© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.